Системи туману

Системи туману Дизайн Плюс

Туман - це атмосферне явище, що супроводжується рясним підвищенням вологості, в деяких випадках цей показник практично доходить до 100%. У Дніпропетровську відносна вологість протягом року в середньому становить 74%. У науковому світі туман має свою класифікацію і ділиться на види, але в цій темі для нас це не так важливо.

Кошторис

Виконуємо попередній розрахунок та надаємо замовнику у вигляді кошторису. Клієнт одразу знає вартість майбутньої системи туманоутворення.

Перші

Одні з перших почали застосовувати в ландшафтному дизайні і як охолодження повітря на відкритих майданчиках і в альтанках.

Універсальність

Застосовуємо систему в різних сферах таких як: пилоподавлення на підприємствах, підвищення вологості в теплицях, парниках ...

Як і все в нашому світі, туман теж має свої плюси і мінуси. Всі ми знаємо, що туман обмежує видимість і це є вкрай незручним, частково небезпечним при керуванні, керуванні технікою. При підвищеній щільності туману виникають певні труднощі в аеропортах при зльоті та посадці літаків. Безперечно, це мінус. У зв'язку з тим, що донедавна туман був лише природним явищем, багато хто навіть не замислювався про те, які плюси можна отримати при використанні туманоутворювача там, де забажає людина, а не природа.
Наприклад, усім нам подобається ранковий серпанок туману, що стелиться над ставком, озером або просто басейном. Або уявіть коли Ви сидите у своїй відкритій альтанці чи вуличному кафе, на вулиці неймовірна спека, а Ви на відкритому повітрі та температура повітря біля Вас 15-20 градусів, на мою думку, це просто шикарно, краще не відпочинеш. Так само при вирощуванні розсади або грибів, в теплицях це просто не замінно. У цехах і приміщеннях, де в повітрі підвищений вміст пилу та абразивних речовин, штучний туман буде якимось пилоподавником, тому що при підвищеній вологості частинки пилу важчають і осідають. Всі ми ще з дитинства пам'ятаємо, як наші бабусі під час збирання мочили віники у воді, щоб не піднімати пилюку під час збирання. Також відомо, що туман перешкоджає розповсюдженню запахів, а це ідеально підходить для застосування туманоутворювача в місцях багатого скупчення тварин, наприклад в стайні, свинарнику, тваринницькій фермі і т.д. Крім того, система штучний туман має дуже важливу естетичну значущість у ландшафтному дизайні, особливо мені подобається використання правильно спроектованого садового освітлення в поєднання зі штучним туманом. У темний час доби це чудове видовище. Все перераховане тепер можливо за допомогою систем туманоутворення, які створюють штучний туман.

Замовити зворотній дзвінок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякую. Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами якнайшвидше.

Популярні послуги

Ландшафтний дизайн

Після будівництва будинку людина замислюється про благоустрій території, що оточує його. Ми добре розуміємо Ваше бажання наголосити.

Докладніше

Автоматичний полив

Без правильно спроектованої системи автополиву найкрасивіший сад може швидко перетворитися на пустир.

Докладніше

Проектування

Бажаєте створити сад мрії або облагородити прибудинкову територію? Розбити газон для пікніків чи квітник? Першим етапом на шляху до мрії.

Докладніше

Про нас

Дизайн-плюс» – це творчий колектив фахівців, які по-справжньому люблять свою справу. Ландшафтний дизайн – не лише наша робота, а й місія нести красу у світ!

Контакти

Адрес: Украина, м. Днепр

Ми на Facebook

Наш Instagram

Пошта: proekt@dsplus.dp.ua

Телефон:  (098) 680-50-98

Телефон: (096) 493-32-02

© 2020 Дизайн плюс. Всі права захищені

Звонок