Озеленення

ОзелененняДизайн Плюс

Коли ландшафтний проект готовий, і замовник побачив майбутній сад у кресленнях, схемах, малюнках та 3D-візуалізації, настає один із найтрудомісткіших етапів роботи – реалізація проекту. До озеленення відносяться всі роботи з посадки рослин, висадка дерев за планом або настилка рулонного газону. Від того, наскільки добре підібрані рослини з урахуванням особливостей ґрунтів, клімату, розташування та періодів цвітіння, чи правильно вони посаджені, залежатиме зовнішній вигляд саду.

Екосистеми

При підборі рослин важливо враховувати вимоги до середовища їхнього виростання та їх взаємну сумісність, тоді ми отримаємо не просто життєздатний сад, а збалансовану декоративну екосистему протягом усіх сезонів.

Під ключ

У проектуванні благоустрою беруть участь фахівці всіх профілів, які задіяні у цьому проекті. Це гарантує комплексну, професійну, злагоджену та оперативну роботу з реалізації проекту

Крупноміри

Це найшвидший і найефективніший спосіб прикрасити ділянку. Ми використовуємо тільки якісний посадковий матеріал та надаємо повний комплекс супутніх послуг для реалізації проекту будь-якої складності з урахуванням вимог замовника

Основні елементи озеленення ділянки

   Квітник і клумба – поняття близькі, проте між ними є суттєві відмінності. Клумба – це один із підвидів квітника, що має строго окреслену замкнуту форму. Користується популярністю і рабатка – стрічкоподібний квітник, який найчастіше служить для обрамлення доріжок.

   Проектуючи квітник, ландшафтний дизайнер враховує не лише композицію, а й поєднує різні рослини так, щоб їх періоди цвітіння плавно змінювали одна одну. Такий квітник радуватиме око з ранньої весни до пізньої осені, надаючи ділянці ошатного вигляду. Варто враховувати тло для яскравого квітника – нерідко для цих цілей підбирають темну хвою.

Альпінарієм або альпійською гіркою називають ділянку саду, влаштовану у вигляді кам'янистої гірки з високогірною рослинністю – звідси і відома назва. Іноді у подібному стилі може бути витриманий весь сад.

Рокарій – це невелика рівна ділянка, в оформленні якої використані декоративні рослини, каміння та гравій.

Газон - те, без чого не можна уявити затишний сад, він служить тлом, підкреслюючи красу навколишнього простору. Крім цього, доглянутий газон чудово підходить для дитячих ігор та пікніків!

Замовити зворотній дзвінок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякую. Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами якнайшвидше.

Популярні послуги

Ландшафтний дизайн

Після будівництва будинку людина замислюється про благоустрій навколишньої території. Ми добре розуміємо Ваше бажання наголосити

Докладніше

Автоматичний полив

Без правильно спроектованої системи автополиву найкрасивіший сад може швидко перетворитися на пустир.

Докладніше

Проектування

Бажаєте створити сад мрії або облагородити прибудинкову територію? Розбити газон для пікніків чи квітник? Першим етапом на шляху до мрії

Докладніше

Про нас

Дизайн-плюс» – це творчий колектив фахівців, які по-справжньому люблять свою справу. Ландшафтний дизайн – не лише наша робота, а й місія нести красу у світ!

Контакти

Адрес: Украина, м. Днепр

Ми на Facebook

Наш Instagram

Пошта: proekt@dsplus.dp.ua

Телефон:  (098) 680-50-98

Телефон: (096) 493-32-02

© 2020 Дизайн плюс. Всі права захищені

Звонок