Створення газонів

Створення газонів Дизайн Плюс

Метою ландшафтного проектування є пошук оптимального рішення щодо благоустрою та озеленення заміської ділянки. Акуратний газон, засіяний злаковими культурами, з гарним альпінарієм підкреслює гармонійну єдність чагарників та дерев. Газони бувають декоративними чи спеціальними. До декоративних відносяться партерні, мавританські, лугові або звичайні рулонні.

Досвід

C 2008 року по сьогоднішній день створюємо відмінні газони для наших клієнтів, посівні та рулонні газони.

Обслуговування

Здійснюємо повний спектр послуг з догляду та обслуговування газонів, косовиці, обробки та внесення добрив.

Відповідальність

Не кидаємо розпочату роботу на підлогу шляху. Завжди доводимо розпочате до кінця та здаємо замовнику готову роботу.

Простий газон не потребує особливого підходу. Відведену ділянку засіюють (з урахуванням затінювання) різними видами газонної трави, яку періодично скошують, до однієї висоти, у міру її зростання. Такі газони виглядають цілком привабливо на тлі іншої рослинності та можуть займати ділянки з різною площею. Там допускається розміщувати групові чи солітерні посадки, з декоративними деревними рослинам. По такому газону можна ходити або виставляти пластмасові (не важкі) меблі. Не рекомендується бігати таким газоном собакам до повного формування дернини.

Садово-парковий газон вирізняє максимально щільний трав'яний покрив. Такі газони застосовуються для найменш відповідальних за створення зовнішніх ефектів ділянок у саду. На такому газоні чудово виглядатиме альпійська гірка, хвойники та декоративні чагарники. Крім цього, садово-парковий газон може стати обрамленням штучної водойми, ставка, струмка. Він може бути розбитий на сонячних ділянках або півтіні. Основа – вівсяниця червона, яка не потребує складного догляду, має здатність до швидкого відновлення.

На мавританському газоні присутня витончена суміш рослин, багата на гармонію однорічних квіток у поєднанні з багаторічними травами. Строката галявина привертає до себе увагу протягом усього літнього сезону, нагадуючи барвистий килим. Трава, волошки, маки, гвоздики заввишки трохи більше 30 див нагадують красивоквітучу галявину. Основою такого газону є невисокі рослини (овсяниця, тонконіг луговий, райграс і т.д.). На додаток до трави в газон включають красивоквітучі літники (до 15 видів) - смолівку, блакитний або червоний льон, волошки, незабудки.

Замовити зворотній дзвінок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякую. Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами якнайшвидше.

Популярні послуги

Ландшафтний дизайн

Після будівництва будинку людина замислюється про благоустрій території, що оточує його. Ми добре розуміємо Ваше бажання наголосити

Докладніше

Автоматичний полив

Без правильно спроектованої системи автополиву найкрасивіший сад може швидко перетворитися на пустир.

Докладніше

Проектування

Бажаєте створити сад мрії або облагородити прибудинкову територію? Розбити газон для пікніків чи квітник? Першим етапом на шляху до мрії

Докладніше

Про нас

Дизайн-плюс» – це творчий колектив фахівців, які по-справжньому люблять свою справу. Ландшафтний дизайн – не лише наша робота, а й місія нести красу у світ!

Контакти

Адрес: Украина, м. Днепр

Ми на Facebook

Наш Instagram

Пошта: proekt@dsplus.dp.ua

Телефон:  (098) 680-50-98

Телефон: (096) 493-32-02

© 2020 Дизайн плюс. Всі права захищені

Звонок