Посадка крупномірів

Посадка крупномірів Дизайн Плюс

Існує два види посадки дерев крупномірів взимку, кожен із яких залежить від навколишніх обставин. Перший спосіб проводиться спецтехнікою за умови, що це дозволяють розміри ділянки, під'їзні шляхи, відсутність ЛЕП, що заважають, щільність грунту і можливі індивідуальні фактори. Умови визначаються фахівцем під час виїзду на ділянку. Другий спосіб ручний, більш трудомісткий і часом потребує великих витрат часу. Виконується за відсутності умов зазначених у першому способі.

Економія часу

Посадка крупномірів вирішить багато Ваших проблем із озелененням ділянки, а головне заощадити Ваш час.

Обслуговування

Здійснюємо повний спектр послуг з догляду та обслуговування газонів, косовиці, обробки та внесення добрив.

Відповідальність

Не кидаємо розпочату роботу на підлогу шляху. Завжди доводимо розпочате до кінця та здаємо замовнику готову роботу.

Посадка крупномірів внесла істотні зміни до самої структури ландшафтного дизайну. У корені змінилися уявлення про терміни досягнення остаточного результату та сезони висаджування рослин. Крупноміри можна посадити у будь-яку пору року, але найбільш вдалий період, це зима. Зимова посадка дерев-крпномірів вважається оптимальною і дає більш високий результат приживання, особливо при посадці крупномірів сосен та ялини. У зимовий період дерево найбільш стійке до зовнішніх змін, в результаті різка зміна навколишнього середовища має пройти менш травматично для дерева.

Можлива посадка і в літній період, щоправда, ймовірність успішного приживання та подальшого благополучного зростання зводиться до мінімуму. Наші фахівці, настійно рекомендують, під час цвітіння та активної вегетації, не проводити пересадку хвойних дерев крупномірів, інакше можливе подальше захворювання, або ще гірше можлива загибель, практично гарантована. У допустимих випадках посадки в період вегетації та цвітіння, необхідно знати що, на час перевезення ком повинен бути упакований належним чином, обшитий спеціальним матеріалом мішковиною або оббитий дошками. Під час висадки рекомендуємо додавати укорінячі та стимулятори росту кореневої системи. Після посадки дерев великомірів рослин потребує пильної уваги та догляду. Необхідний регулярний рясний полив, використання добрив, стимуляторів зростання кореневої системи. Ці операції підтримають дерево у важкий реабілітаційний період та допоможуть йому відновити сили для подальшого зростання.

Замовити зворотній дзвінок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякую. Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами якнайшвидше.

Популярні послуги

Ландшафтний дизайн

Після будівництва будинку людина замислюється про благоустрій навколишньої території. Ми добре розуміємо Ваше бажання наголосити

Докладніше

Автоматичний полив

Без правильно спроектованої системи автополиву найкрасивіший сад може швидко перетворитися на пустир.

Докладніше

Проектування

Бажаєте створити сад мрії або облагородити прибудинкову територію? Розбити газон для пікніків чи квітник? Першим етапом на шляху до мрії

Докладніше

Про нас

Дизайн-плюс» – це творчий колектив фахівців, які по-справжньому люблять свою справу. Ландшафтний дизайн – не лише наша робота, а й місія нести красу у світ!

Контакти

Адрес: Украина, м. Днепр

Ми на Facebook

Наш Instagram

Пошта: proekt@dsplus.dp.ua

Телефон:  (098) 680-50-98

Телефон: (096) 493-32-02

© 2020 Дизайн плюс. Всі права захищені

Звонок