Блог

У сучасному урбанізованому світі, в якому ми живемо, тема озеленення набуває все більшого національного і політичного значення. Бездумна експлуатація природного ландшафту, особливо в промислових районах, де люди потребують його найбільш гостро, зобов'язує нас створювати парки, сквери та місця відпочинку, тим самим піклуючись про зелений міський ландшафт. Особливу роль у своїй грають дерева. Завдяки своїм неповторним формам та досконалій красі вони надають індивідуальності садам, паркам та містам. Крім того, вони є основним необхідним екологічним фактором.

Кожен з нас, коли починає займатися пошуком підрядника для проведення ландшафтних робіт, мимоволі стикається з купою питань: чи відповідальний цей підрядник, чи достатній у цієї ландшафтної студії досвід, чи адекватні ціни на ландшафтний дизайн та озеленення. На ринку ландшафтних послуг Дніпропетровська в останні роки з'явилося дуже багато компаній, що пропонують тим чи іншим способом свої послуги ландшафтного дизайнера. У цій безлічі дуже легко помилитися, адже ландшафтний дизайн робиться один, а може двічі в житті та досвід у підборі компанії є далеко не у кожного. Тому в цій статті хочу виділити основні аспекти, на які варто звернути увагу при виборі ландшафтного дизайнера.

Про нас

Дизайн-плюс» – це творчий колектив фахівців, які по-справжньому люблять свою справу. Ландшафтний дизайн – не лише наша робота, а й місія нести красу у світ!

Контакти

Адрес: Украина, м. Днепр

Ми на Facebook

Наш Instagram

Пошта: proekt@dsplus.dp.ua

Телефон:  (098) 680-50-98

Телефон: (096) 493-32-02

© 2020 Дизайн плюс. Всі права захищені

Звонок