Автоматичний полив

Автополив Дизайн Плюс

Без правильно спроектованої системи автополиву найкрасивіший сад може швидко перетворитися на пустир. На щастя, тепер можна не витрачати час на самостійний полив із лійки або шланга. Встановіть автоматичний полив у Дніпропетровську – і рослини на вашій ділянці отримуватимуть саме стільки вологи, скільки їм потрібно для життя.

Гарантія

Надаємо гарантію на матеріали та всі види робіт. Здійснюємо післягарантійне обслуговування та ремонт

Проектування

Самостійно проектуємо системи автоматичного поливу, працюємо зі схемами та кресленнями

Матеріали

Використовуємо лише професійні якісні матеріали, за які несемо відповідальність

Секрети правильного вибору

Поливальні системи бувають двох типів: дощові та крапельні. Приймаючи рішення, які системи поливу газону в Дніпрі вибрати, потрібно врахувати низку факторів:
Краплинний полив необхідний для вирощування рослин, які не зазнають підвищеної вологості повітря. В основному краплинний полив призначений для вирощування овочевих культур та плодово-ягідних рослин. Також він рекомендований для ділянок зі складним рельєфом і при невисокому тиску води в системі. Краплинний полив - найекономніший з точки зору витрати води, він дозволяє уникнути бруду, калюж, а також опіків листя.
Дощування найбільше наближено до природного способу отримання рослинами вологи. Воно зволожує не лише ґрунт, а й повітря. Полив дощуванням найкраще робити рано вранці. Такий тип поливу застосовується для поливу газонів.

Галерея робіт

Замовити зворотній дзвінок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякую. Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами якнайшвидше.

Популярні послуги

Ландшафтний дизайн

Після будівництва будинку людина замислюється про благоустрій навколишньої території. Ми добре розуміємо Ваше бажання наголосити

Докладніше

Автоматичний полив

Без правильно спроектованої системи автополиву найкрасивіший сад може швидко перетворитися на пустир.

Докладніше

Проектування

Бажаєте створити сад мрії або облагородити прибудинкову територію? Розбити газон для пікніків чи квітник? Першим етапом на шляху до мрії

Докладніше

Про нас

Дизайн-плюс» – це творчий колектив фахівців, які по-справжньому люблять свою справу. Ландшафтний дизайн – не лише наша робота, а й місія нести красу у світ!

Контакти

Адрес: Украина, м. Днепр

Ми на Facebook

Наш Instagram

Пошта: proekt@dsplus.dp.ua

Телефон:  (098) 680-50-98

Телефон: (096) 493-32-02

© 2020 Дизайн плюс. Всі права захищені

Звонок